Wykonane realizacje

Zobacz dotychczasowe osiągniecia by dowiedzieć się na co nas stać w zakresie budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych wspaniałego czasu z rodziną, w pogodzie ducha i za oknem. Smacznego śniadania i mokrego dyngusa, serdeczności i samych wspaniałości na resztę roku.

Życzenia Świąteczne

Wesołych Świąt Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, smacznego karpia, mnóstwa śniegu za oknem, mocy prezentów pod choinką i oczywiście spełnienia wszystkich marzeń –FILMAR Piotr Wesołowski

Studnia DN1000 pod rury ID400 PRAGMA

Skomplikowane zadania to nasza specjalność. Tym razem wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy do Łowicza studnie DN1000 przygotowane pod rury ID400 PRAGMA. Normalnie na rynku nie istnieją podobne rozwiązania. Tylko indywidualny projekt i produkcja na zamówienie dają szanse na takie połączenie. Z zewnątrz najciekawszy widok jest od dołu gdzie widać kunszt i precyzję wykonania. Od wewnątrz uwagę przykuwają Read more about Studnia DN1000 pod rury ID400 PRAGMA[…]

Nietypowa studnia DN800 3 metry wysokości

Produkcja niestandardowej studni dla PIPELIFE Polska. Oto i ona! Wykonana przez nas studnia o średnicy DN800 i wysokości H3000 wyposażona w rurę przelotową ID400 Stworzona na specjalne zlecenie firmy PIPELIFE Polska studnia z jednej strony posiada kielich z drugiej bosy koniec z uszczelką. Jej wnętrze skrywa schodki rewizyjne pozwalające na swobodną eksplorację.

Uszczelnienie studni betonowej z rury PE

Uszczelnienie studni betonowej na oczyszczalni ściekowy w zakładzie produkującym chipsy. Postawione przed nami zadanie polegało to na wstawieniu rury PE spiralnie zwijanej DN800 do istniejącej studni betonowej i uszczelnienie z zewnątrz poprzez zalanie betonem. Po wyschnięciu betonu nałożenie płyty PE na górną cześć studni, dospawanie do rury i wykonanie kołnierza wokół studni betonowej.