5 lipca 2014

Produkcja na zamówienie

Trudnimy się produkcją studni kanalizacyjnych, studni wodomierzowych, kształtek do rur dwuściennych oraz kompletów doszczelniających według indywidualnych zamówień.

Produkujemy szeroki zakres niestandardowych studni kanalizacyjnych i wodomierzowych według indywidualnych potrzeb Klienta.

Zajmujemy się w produkcją studni kanalizacyjnych i wodomierzowych oraz kształtek, złączek i kompletów doszczelniających. Jesteśmy w tym na prawdę dobrzy bo robimy to z pasją. Wytwarzamy typowe produkty o standardowych średnicach jak i wiele innych, niestandardowych. Co istotne dajemy przy tym możliwość zastosowania różnych kombinacji podłączeń rur odpływowych i dopływowych, różnych średnic podłączeń oraz dostosowania przyłączy do innych systemów wedle zapotrzebowania.

Podejmujemy się zadań przy których inni załamują ręce.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie pozwalające na szybką i sprawną realizacje praktycznie każdego, nawet najbardziej złożonego projektu. Przy czym zawsze stawiamy na jakość, gdyż wiemy, że nasze produkty mają służyć przez wiele lat. Wierzymy, że trud włożony w rzetelną i dokładną produkcję studni zwróci się w postaci zadowolenia Klienta z jej bezproblemowego użytkowania.

Kompleksowo obsługujemy zarówno duże inwestycje jak i klientów indywidualnych. Każdy kto zwróci się do nas z zapytaniem zostanie potraktowany poważnie, a jego indywidualne wymagania staną się dla nas wyzwaniem.

W każdej sprawie jesteśmy dostępni pod nr telefonu: 533 900 628