9 lutego 2015

Polecamy

Poniżej prezentujemy listę firm godnych naszego polecenia:

  1. www.czesci-samochodowe-wroclaw.pl – Auto-Zatoka Wrocław to firma zajmująca się sprzedażą części samochodowych do aut marek: Mercedes, Opel, Skoda i Daewoo. Sprzedaż auto części prowadzona jest w stacjonarnym sklepie motoryzacyjnym zlokalizowanym we Wrocławiu przy ul Pestalozziego 7. Użytkownicy aut Mercedes, Opel, Skoda i Daewoo znajdą tam pełen asortyment części samochodowych począwszy od żarówek samochodowych, przez akumulatory, na elementach zawieszenia i karoserii nie kończąc. Zapytania o dostępność konkretnych części samochodowych do danego modelu auta można składać telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny formularz zamówienia auto części zamieszczony na stronie.
  2. www.komex.agro.pl – M.K Komex firma zajmująca się skupem i sprzedażą zbóż, nawozów i środków ochrony roślin, a także sprzedażą opału (węgla, drewna opałowego i kominkowego) i wszelakich materiałów budowlanych. Firma KOMEX istnieje już 23 lata na rynku i posiada dwa swoje oddziały zlokalizowane na terenie województwa dolnośląskiego: w Kątach Wrocławskich oraz w Mietkowie. Swoim Klientom firma Komex oferuje atrakcyjne warunki handlowe (cennik zbóż, cennik opału, cennik nawozów i materiału siewnego) oraz transport zakupionych towarów własnym transportem.
  3. www.patrycjadzieciom.pl – Fundacja Patrycja Dzieciom Osieroconym pomaga dzieciom w potrzebie. Szlachetna działalność godna wyjątkowego uznania.
  4. www.szkolenia-wssn.plWSSN Wielkopolska Szkoła Skutecznej Nauki to firma zajmująca się prowadzeniem szkoleń, kursów i warsztatów podnoszących poziom i wiedzę kursantów. Firma działa na rynku szkoleniowym od roku 2007. Szkoli różne grupy odbiorców: pracowników firm, nauczycieli, dzieci, młodzież, studentów, osoby pracujące oraz poszukujące pracy. Organizuje szkolenia na zamówienie osób prywatnych, firm, szkół, uczelni, administracji samorządowej, Urzędów Pracy, Ośrodków Pomocy Społecznej. Z sukcesem szkoli także uczestników projektów współfinansowanych przez EFS. W ofercie firmy znajdują się m.in.: kurs szybkiego czytania, zajęcia dla dzieci z klas I-III, warsztaty z doradcą zawodowym, warsztaty technik pamięciowych z elementami mapy myśli, gry i zabawy urozmaicające zajęcia oraz wiele innych. Wszystkie kursy, zajęcia i szkolenia prowadzone są przez Panią Małgorzatę Skoryna, która jest trenerem, nauczycielem, wykładowcą, coach-em i doradcą zawodowym z 30 letnim doświadczeniem.
  5. drewno-opalowe-wroclaw.pl – filia firmy M.K. KOMEX zajmująca się sprzedażą opału – węgla oraz drewna opałowego i kominkowego – na terenie województwa dolnośląskiego, miast tj.: Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Kąty Wrocławskie, Legnica i wiele mniejszych miejscowości. Składy drewna oferują drewno sezonowane, pocięte na kawałki i już połupane. Różne gatunki drewna opałowego i drewna do kominka o zróżnicowanej kaloryczności. Sprzedaż drewna odbywa się na metry przestrzenne. Drewno jest ściśle i dokładnie układane w specjalnie przygotowanych skrzyniach. Wszystko to możliwe wraz z dowozem drewna opałowego i drewna kominkowego wprost do kotłowni Kupującego. Dodając do tego możliwość obecności na składzie przy załadunku drewna na auto dostawcze oraz własnego pomiaru ilości drewna otrzymujemy pewność rzetelnego zakupu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem drewna opałowego i kominkowego oraz zapraszamy do zakupów.
  6. naprawa-zabudowy-samochodow.pl – Auto Handel HARY to firma trudniąca się naprawą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz produkcją i montażem zabudów samochodowych na autach dostawczych i samochodach ciężarowych. Warsztat samochodowy znajdujący się w Jelczu-Laskowicach zaprasza wszystkie osoby mające kłopot ze swoim pojazdem na szybkie i fachowe naprawy. Oferuje naprawy drobne i remonty generalne w zakresie silnika, zawieszenia i karoserii. Osoby zainteresowane montażem zabudowy specjalnej na autach dostawczych i ciężarowych mogą liczyć na profesjonalne podejście do tematu. Firma posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu, wytwarzaniu i montażu zabudów samochodowych wszelkiego typu: lawety z wyciągarkami, wywrotki dwu- lub trzy- stronne, zabudowy z HDS, siłowniki i podnośniki. Więcej szczegółowych informacji mogą Państwo uzyskać przez kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *