4 maja 2014

O firmie

Filmar to zaufany dostawca indywidualnych rozwiązań z dziedziny sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Jesteśmy firmą oferującą sprzedaż i fachowe doradztwo w segmencie systemów kanalizacji zewnętrznej, drenażu, odwodnień dróg i mostów, systemów ciśnieniowych do przesyłania wody, a także rozwiązań w renowacji sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Docelowo w tym właśnie zakresie obsługujemy firmy wykonawcze zajmujące się budową i remontami sieci wodno-kanalizacyjnych. Na potrzeby obsługiwanych inwestycji dostarczamy i produkujemy studnie kanalizacyjne i studnie wodomierzowe, również pod indywidualne projekty.

Dostarczamy również rury, kształtki, zasuwy, łączniki i pozostałe elementy armatury wodociągowej. Oferujemy bardzo szeroką gamę produktów i ciągle poszerzamy nasz asortyment prawdopodobnie dlatego jako nieliczni odpowiadamy na każde, nawet najbardziej złożone potrzeby w tej branży.

Zajmujemy się dystrybucją gotowych zestawów montażowych do połączeń kołnierzowych przeznaczonych do konkretnych średnic armatury instalacyjnej. Rozwiązanie to jest znacznym ułatwieniem dla firm instalacyjnych pozwalającym zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

Na każdym etapie współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny i produkty najwyższej jakości.

Dokładamy wszelkich starań aby sprostać Państwa wymogom dlatego wszystkie zamówienia realizujemy na czas i w ustalonym terminie. Nierzadko zajmujemy się również organizacją transportu gotowych produktów i zamówionych materiałów na miejsce inwestycji prowadzonej przez klienta.

Więcej szczegółów uzyskasz kontaktując się z nami bezpośrednio pod nr telefonu: +48 533 900 628 lub pisząc wiadomość na adres: biuro@filmar.wroclaw.pl